Skočiť na hlavný obsah
top

Program Clean Advantage™ - krok správnym smerom

Program Clean Advantage™ -  krok správnym smerom
Program Clean Advantage™ - krok správnym smerom

Spoločnosť FLEETCOR sa zapojila do medzinárodného programu  Clean Advantage™, ktorý pomáha znižovať emisie CO2 certifikovanými projektami ako sú miestne výsadby stromov, rekultivácie krajiny, či podpora alternatívnych zdrojov energie.

Prostredníctvom kariet je teraz i vaša firma súčasťou tohto programu a môže tak prispievať ku zlepšeniu životného prostredia. Všetko je veľmi jednoduché, nepotrebujete vybavovať žiadne zariadenie ani nemáte administratívu naviac. Stačí len tankovať a platiť kartou.

Program vypočíta zodpovedajúce emisie oxidu uhličitého vašich firemných vozidiel a vy ich môžete zodpovedne znížiť až o 50 % práve prostredníctvom investícií do ekologických projektov. Váš príspevok z každého litra pohonných hmôt natankovaných s použitím karty investujeme okrem iného do výsadby stromov vo Vysokých Tatrách alebo do obnovy arboréta v Brezne.​ Účasť v programe je dobrovoľná a môžete z neho kedykoľvek vystúpiť.

Vďaka našim klientom kariet z krajín západnej a strednej Európy sa nám už podarilo znížiť emisie CO2 o viac ako 800 000 ton!Ďakujeme!

 

Program Clean Advantage™ -  krok správnym smerom

 

Viac informácií o znižovaní emisií CO2 nájdete na stránkach Clean Advantage.

Detaily všetkých podporovaných projektov si môžete prehliadnuť tu.

Každý rok vás budeme informovať, aké množstvo emisií CO2 sa nám spoločne podarilo znížiť.

Okrem ochrany prírody je to pre vašu spoločnosť i skvelá príležitosť, ako posilniť svoju sociálnu zodpovednosť a získať výhodu u klientov, obchodných partnerov a náskok pred konkurenciou.

Vašu účasť v programe Clean Advantage môžete prezentovať napríklad na vašich webových stránkach či iných propagačných materiáloch spoločnosti pomocou loga programu alebo môžete označiť vaše firemné vozidlá samolepkou Zelená flotila. Oboje vám radi pošleme na vyžiadanie.

 

Tešíme sa, že spoločne prispejeme k ochrane životného prostredia.

 

NOVINKY OD SPOLOČNOSTI FLEETCOR
– BUĎTE V OBRAZE

Mobilná aplikácia Smart Navigator od FLEETCOR v App Store a na Google Play

Nainštalujte si novú inteligentnú aplikáciu Smart Navigator App. Naša nová mobilná aplikácia Smart Navigator App vám pomôže naplánovať a optimalizovať trasu a nájsť najbližšiu čerpaciu stanicu Shell. S pomocou Smart Navigator App nájdete aktuálne informácie o druhoch paliva, tovaroch a službách na čerpacej stanici Shell a ich partneroch. Znížte si náklady na pohonné hmoty vďaka optimalizácii trás a zľavy na palivá z FLEETCOR!

Viac informácií

Program Clean Advantage™ - krok správnym smerom

Spoločnosť FLEETCOR sa zapojila do medzinárodného programu Clean Advantage™, ktorý pomáha znižovať emisie CO2 certifikovanými projektami ako sú miestne výsadby stromov, rekultivácie krajiny, či podpora alternatívnych zdrojov energie.

Viac informácií

Bez ohľadu na to odkiaľ - i naďalej Vás podporujeme!

Držíme spolu. FLEETCOR je tu stále pre Vás! Naše služby sú plne funkčné a naďalej Vás podporujeme. Súčasná krízová situácia si od každého z nás vyžaduje maximum. Preukázanie súdržnosti a vytrvalosti nikdy nebolo dôležitejšie ako v súčasnej situácii. Preto sa Vám snažíme naďalej pomáhať a naše služby sú plne funkčné.

Viac informácií
bg

FLEETCOR - riešenie pre vašu spoločnosť

Máte záujem o naše produkty? Objednajte si kartu Shell a vyberte vhodné riešenie pre váš vozový park ešte dnes!

Vyplňte krátky kontaktný formulár a vyberte si čas, ktorý vám vyhovuje. Zavoláme vám späť čo najskôr./p>

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA? - NECHAJTE NÁM SVOJ KONTAKT A MY SA VÁM OZVEME

Radi by ste sa dozvedeli viac o nás a našich produktoch a službách? Pracovníci nášho zákazníckeho servisu vás kontaktujú s konkrétnou ponukou priamo pre vás.

Zvoľte si spôsob, ktorý je pre vás najpohodlnejší. Nemáte náladu na otravné melódie a dlhé čakacie doby?

Využite možnosť zanechať nám svoj kontakt a my sa ozveme vám – ušetríte čas aj nervy: