Skočiť na hlavný obsah
top

MyFLEETCOR: SAMOOBSLUŽNÝ PRÍSTUP PRE VÁS

Ako zákazník spoločnosti FLEETCOR získate exkluzívny prístup do samoobslužného online portálu MyFLEETCOR. Na čo tento nástroj slúži a ako vám uľahčí vaše podnikanie? Nižšie si môžete prečítať, aké nové možnosti vám ponúkame:

 • SPRÁVA KARIET A ÚČTU 24/7
  S prístupom na online portál ste za všetkých okolností pánmi situácie. Nečakajte na otváraciu dobu a upravujte svoje dáta kedykoľvek – vo dne v noci.
   
 • KONTROLUJTE SVOJE NÁKLADY NA PALIVÁ ODKIAĽKOĽVEK
  Teraz môžete nielen sami upravovať svoje dáta, ale zároveň získať jasný prehľad o všetkých pohyboch na svojej karte. Môžete si kedykoľvek prezrieť a stiahnuť predchádzajúce faktúry či zistiť aktuálnu spotrebu.
   
 • POHODLNÉ OBJEDNANIE KARTY NA PÁR KLIKNUTÍ
  Prijali ste nového zamestnanca a zatiaľ nemáte vhodnú kartu? Ako náš zákazník si môžete kedykoľvek ľahko objednať ďalšie palivové karty prostredníctvom samoobslužného portálu.
   
 • RÝCHLY PRÍSTUP K DÔLEŽITÝM DOKUMENTOM
  Chcete vedieť, aké dokumenty sú uložené vo vašom účte a aké údaje o vás máme? Žiadny problém. Aj na to môžete použiť náš online portál.

Už máte účet a radi by ste sa prihlásili a vyskúšali si všetky výhody na vlastnej koži?

DO ONLINE PORTÁLU

 

Ste náš zákazník a zabudli ste svoje prihlasovacie údaje? Stačí kliknúť na odkaz „Zabudnuté heslo“ na prihlasovacej stránke k online portálu.

DO ONLINE PORTÁLU

 

Nie ste zatiaľ náš zákazník, ale radi by ste túto službu využívali?

Žiadny problém!

STAŇTE SA ZÁKAZNÍKOM SPOLOČNOSTI FLEETCOR

ONLINE PORTÁL MyFLEETCOR

Aby ste mali vždy k dispozícii všetky potrebné informácie, poskytujeme vám prístup do samoobslužného portálu, kde môžete sledovať a upravovať všetky dáta transparentne a v reálnom čase a zároveň mať neustále pod kontrolou pohyby na vašich kartách.

APLIKÁCIA FLEETCOR PRE POUŽÍVATEĽOV PALIVOVÝCH KARIET

S našou jednoduchou aplikáciou Smart Navigator môžete dohliadať na svoj vozový park aj na mobilných zariadeniach a tiež kedykoľvek vyhľadať čerpaciu stanicu vo svojej blízkosti.

KOMPENZÁCIA CO2 S PROGRAMOM CLEAN ADVANTAGE

Leží vám na srdci životné prostredie? Nám tiež. Preto vám ponúkame možnosť prispieť k zníženiu emisií CO2 vyprodukovaných vaším vozovým parkom.

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA? - NECHAJTE NÁM SVOJ KONTAKT A MY SA VÁM OZVEME

Radi by ste sa dozvedeli viac o nás a našich produktoch a službách? Pracovníci nášho zákazníckeho servisu vás kontaktujú s konkrétnou ponukou priamo pre vás.

Zvoľte si spôsob, ktorý je pre vás najpohodlnejší. Nemáte náladu na otravné melódie a dlhé čakacie doby?

Využite možnosť zanechať nám svoj kontakt a my sa ozveme vám – ušetríte čas aj nervy:

questions bg