Skočiť na hlavný obsah
top

Palivové karty pro firmy

Palivová karta pro firmy od společnosti FLEETCOR představuje řešení šité na míru podnikům a firemním vozidlům na Slovensku.

shell palivove karty pre firmy FLEETCORMáte vo Vašej spoločnosti vozidlá? Potom je najvyšší čas začať premýšľať o palivovej karte Shell Card pre firmy.

S palivovými kartami Shell Card pre firmy môžete tankovať a aj nakupovať rôzne produkty a služby na čerpacích staniciach. Nakoniec máte všetky svoje výdavky na jednej faktúre - pripravené pre Vaše účtovníctvo. Veľká výhoda pre Vás: už nikdy nebudete musieť zbierať a administrovať účty za palivo. Daňová zložka z palivových účtov často predstavuje niekoľko tisíc ročne.

 


 

Bezpečnost a kontrola

 

Palivová karta pre firmyS palivovou kartou Shell Card získavate ešte ďalšie výhody. Firemnú palivovú kartu môžete používať nielen na Slovensku ale aj po celej Európe. V rámci nastavení parametrov palivovej karty môžete tiež určiť, ktoré produkty bude možné kartou platiť. Týmto spôsobom získate maximálnu kontrolu, aj keď palivovú kartu dáte svojim zamestnancom. Každá karta je navyše chránená bezpečnostným PIN kódom.

STAŇTE SE ZÁKAZNÍKEM NYNÍ

 


 

Ušetřete na tankování

 

Palivová karta pre firmyKtorá je Vaša obľúbená čerpacie stanice? Na nej totiž dostanete pevne stanovenú zľavu na každý natankovaný liter. A natankovať môžete kedykoľvek, pretože je Vám k dispozícii 90 čerpacích staníc Shell na Slovensku a viac ako 38000 čerpacích staníc v Európe. K ďalšej čerpacej stanici to budete mať vždy blízko. 

STAŇTE SE ZÁKAZNÍKEM NYNÍ

 


 

Požiadajte o palivovú kartu Shell Card 

 

Palivová karta pre firmyTeraz môžete požiadať o svoje palivové karty jednoducho tým, že vyplníte formulár žiadosti.

STAŇTE SE ZÁKAZNÍKEM NYNÍ

 


 

NAŠA ORGANIZÁCIA

FLEETCOR je medzinárodná spoločnosť so sídlom v Amerike.
Tu sme pre vás zhromaždili niekoľko faktov a čísel:


$2,6 MILIARDY

Ročný príjem

2 MILIARDY

Transakcie za rok

+800 tisíc

spokojní zákazníci

+8 tisíc

zamestnancov na celom svete

VIAC O ORGANIZÁCII
ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA? - NECHAJTE NÁM SVOJ KONTAKT A MY SA VÁM OZVEME

Radi by ste sa dozvedeli viac o nás a našich produktoch a službách? Pracovníci nášho zákazníckeho servisu vás kontaktujú s konkrétnou ponukou priamo pre vás.

Zvoľte si spôsob, ktorý je pre vás najpohodlnejší. Nemáte náladu na otravné melódie a dlhé čakacie doby?

Využite možnosť zanechať nám svoj kontakt a my sa ozveme vám – ušetríte čas aj nervy:

questions bg