Skočiť na hlavný obsah

VYBERTE SI PALIVOVÚ KARTU A VYRAZTE NA CESTU

Využívajte vo svojej firme praktické palivové karty od spoločnosti FLEETCOR. Naše chytré riešenia vám prinesú veľa výhod. Používanie palivových kariet sa oplatí každej spoločnosti. Nielenže vám umožní lepšie sledovať náklady na pohonné hmoty, ale pomôže vám ich aj jednoducho znižovať. Navyše vám odpadne papierovanie na účtovnom oddelení a získate lepšie zabezpečenie vďaka bezhotovostným platbám chráneným PIN kódom. Vyberte si tú správnu palivovú kartu pre váš podnik ešte dnes:

PODROBNEJŠIE INFORMÁCIE

OBJEDNAJTE SI VAŠU KARTU SHELL PRÁVE TERAZ:

SHELL CARD

VYUŽITE RAD VÝHOD, KTORÉ VAŠEJ SPOLOČNOSTI PRINESIE PALIVOVÁ KARTA SHELL CARD!

Môžete tankovať vysoko kvalitné pohonné hmoty značky Shell jednoducho, pohodlne a bezhotovostne. S nami si nastavíte individuálnu palivovú kartu, ktorá presne sadne vašim potrebám – pre integrované zabezpečovanie pohonných hmôt vo vašom vozovom parku.

ROZSIAHLA SIEŤ STANÍC

S palivovou kartou Shell Card môžete tankovať na viac ako 90 čerpacích staniciach po celom Slovensku – a v Európe dokonca na 26 000 staniciach.

POHONNÉ HMOTY V KVALITE FORMULE 1

Kvalitné palivá značky Shell pomáhajú chrániť motor vášho vozidla a dodávajú mu ešte väčší výkon.

ŠPECIÁLNE VÝHODY A AKCIOVÉ PONUKY

S palivovou kartou Shell Card môžete využívať nielen špeciálne výhody, ale aj rôzne aktuálne akcie.

VÝNIMOČNÉ SLUŽBY

Prísľub prvotriednej kvality služieb značky Shell vychádza zo skúseností a maximálneho dôrazu na spokojnosť zákazníka.

PALIVOVÁ KARTA NA MIERU

Nastavte si parametre svojej palivovej karty Shell Card presne podľa individuálnych požiadaviek vašej spoločnosti.

-2 centov na liter
SHELL CARD

FLEETCOR - riešenie pre vašu spoločnosť

Máte záujem o naše produkty? Objednajte si kartu Shell a vyberte vhodné riešenie pre váš vozový park ešte dnes!

Vyplňte krátky kontaktný formulár a vyberte si čas, ktorý vám vyhovuje. Zavoláme vám späť čo najskôr./p>

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA? - NECHAJTE NÁM SVOJ KONTAKT A MY SA VÁM OZVEME

Radi by ste sa dozvedeli viac o nás a našich produktoch a službách? Pracovníci nášho zákazníckeho servisu vás kontaktujú s konkrétnou ponukou priamo pre vás.

Zvoľte si spôsob, ktorý je pre vás najpohodlnejší. Nemáte náladu na otravné melódie a dlhé čakacie doby?

Využite možnosť zanechať nám svoj kontakt a my sa ozveme vám – ušetríte čas aj nervy:

O NAŠICH PALIVOVÝCH KARTÁCH – ODPOVEDE NA VAŠE NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Tu sme pre vás zostavili základné informácie a odpovede na časté otázky:

Nechajte nám svoje kontaktné údaje a my sa vám ozveme. V prípade potreby nájdete všetky naše kontaktné informácie nižšie na tejto stránke. Sme vám k dispozícii od pondelka do piatku, vždy od 8:00 do 17:00.

Než získate svoje palivové karty, je potrebné prejsť celkovo 5 krokov. Najprv zadáte všeobecné údaje o svojej spoločnosti. Potom prebehne overenie – ak vás náš systém nenájde, jednoducho sa obráťte priamo na pracovníkov nášho nového zákazníckeho servisu (+421 233 527874). V ďalšom kroku si môžete nastaviť parametre jednotlivých kariet a potom zvoliť prípadné doplnkové služby podľa svojich potrieb. Nakoniec vyberiete preferovaný spôsob platby.

Žiadosť o palivové karty môžete podať jednoducho online prostredníctvom nášho objednávkového systému. Pripravte si tieto údaje: daňové identifikačné číslo vašej spoločnosti, predpokladanú celkovú mesačnú spotrebu, meno vodiča alebo číslo štátnej poznávacej značky a platobné údaje.

Všetky naše palivové karty sú chránené PIN kódom, takže aj keď ich stratíte, nevznikne vám žiadna škoda. Už nebudete musieť posielať svojich vodičov na cesty s hotovosťou, ktorú nedokážete zabezpečiť. Navyše máme zavedený systém ochrany proti podvodom, ktorý v reálnom čase identifikuje a ohlási podozrivú aktivitu.

Pravdepodobne tým najdôležitejším dôvodom na používanie palivových kariet je zjednodušenie účtovníctva. Namiesto zhromažďovania jednotlivých účteniek môžete jednoducho platiť kartou – vyúčtovanie potom od nás dostanete na jedinej faktúre vždy po skončení fakturačného obdobia. Okrem toho získate rad ďalších výhod v závislosti od toho, ktorý produkt si zvolíte.

Žiadosť o palivovú kartu spoločnosti FLEETCOR môže podať v podstate akákoľvek obchodná spoločnosť, podnik alebo organizácia. Pre objednávky neplatí žiadne minimálne množstvo. Navyše môžete svoje karty kedykoľvek zrušiť, pretože neuzatvárate žiadne zmluvy na dobu určitú.