Skočiť na hlavný obsah

PALIVOVÉ KARTY SHELL– OTÁZKY A ODPOVEDE

Palivová karta Shell Card National platí len v krajine, v ktorej ste si ju objednali. Ak si teda kartu Shell Card National objednáte z Slovenska, môžete tankovať na všetkých čerpacích staniciach značky Shell a tiež na všetkých partnerských staniciach po celom Slovensku.

S palivovou kartou Shell Card International môžete platiť vo viac ako v 31 krajinách Európy.

S palivovou kartou Shell Card Single môžete tankovať len na čerpacích staniciach značky Shell. Preto väčšina našich zákazníkov volí kartu Shell Card Multi, s ktorou je možné platiť aj v rámci siete našich partnerov.

Ako zákazník spoločnosti FLEETCOR sa môžete pri nastavovaní parametrov svojich kariet rozhodnúť, či si želáte používať karty Shell Card vnútroštátne, alebo medzinárodne, a tiež či si želáte využívať aj partnerskú sieť, alebo nie. FLEETCOR vám ponúka možnosť upraviť si každú kartu individuálne na mieru vašej spoločnosti. Okrem toho si tiež môžete zvoliť PIN kód k svojej palivovej karte.

Okrem pohonných hmôt môžete svoju palivovú kartu Shell používať tiež na nákup ostatného automobilového sortimentu a služieb, ako je napríklad umývačka, oleje či mazivá, a tiež s ňou hradiť súvisiace poplatky vrátane mýta za prejazd tunelmi či mostami.

Jednoducho kliknite sem a objednajte si kartu priamo prostredníctvom nášho online objednávkového systému.

Ak by ste sa najprv radi poradili, pracovníci nášho zákazníckeho servisu sú vám k dispozícii od pondelka do piatku, vždy od 8:00 do 17:00 na telefónnom čísle +421 233 527874. Alebo nám môžete zaslať e-mail na adresu zakaznickyservis@fleetcor.sk. Kontaktná osoba z našej spoločnosti sa s vami spojí hneď, ako to bude možné. .

Áno, s palivovou kartou môžete hradiť aj ostatné automobilové produkty a služby, ako je napríklad umývačka alebo mazacie oleje. Pri objednávke jednoducho nastavíte, ktoré karty sa môžu použiť aj na úhradu takýchto doplnkových služieb.

Áno, momentálne je to možné celkom v 31 krajinách Európy. Potrebujete k tomu palivovú kartu Shell Card International, čo si jednoducho nastavíte online.

S palivovou kartou Shell Card Single alebo Multi môžete platiť po celom Slovensku a s palivovou kartou Shell Card International navyše aj v ďalších krajinách na všetkých čerpacích staniciach značky Shell, prípadne (s kartou Multi) na všetkých partnerských miestach. Všetky miesta, kde akceptujú vašu palivovú kartu, nájdete v našom vyhľadávači čerpacích staníc.

Nemáte žiadne ďalšie otázky? – Výborne, teraz si môžete svoju vlastnú palivovú kartu Shell Card jednoducho objednať.

NAŠA PREVÁDZKOVÁ DOBA

Sme vám k dispozícii od pondelka do piatku, vždy od 7:30 do 17:00.

Ste zákazníkom spoločnosti FLEETCOR? Kontaktujte nás takto:

Chceli by ste sa stať zákazníkom spoločnosti FLEETCOR?

FLEETCOR - riešenie pre vašu spoločnosť

Máte záujem o naše produkty? Objednajte si kartu Shell a vyberte vhodné riešenie pre váš vozový park ešte dnes!

Vyplňte krátky kontaktný formulár a vyberte si čas, ktorý vám vyhovuje. Zavoláme vám späť čo najskôr./p>

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA? - NECHAJTE NÁM SVOJ KONTAKT A MY SA VÁM OZVEME

Radi by ste sa dozvedeli viac o nás a našich produktoch a službách? Pracovníci nášho zákazníckeho servisu vás kontaktujú s konkrétnou ponukou priamo pre vás.

Zvoľte si spôsob, ktorý je pre vás najpohodlnejší. Nemáte náladu na otravné melódie a dlhé čakacie doby?

Využite možnosť zanechať nám svoj kontakt a my sa ozveme vám – ušetríte čas aj nervy: