Skočiť na hlavný obsah
top

Shell Card - dokonalá palivová karta pre firmy

Palivová karta Shell Card predstavuje ideálny spôsob platby pre firemných zákazníkov. Táto prémiová palivová karta kombinuje kvalitu značky Shell s výnimočnými službami, a umožňuje vám tak spravovať váš vozový park ľahko a efektívne.

  • Jednoduché tankovanie - viac ako 38 000 čerpacích staníc po celej Európe.
  • Znížte administratívnu záťaž vašej spoločnosti.
  • Ušetrite až 2,5 centov na liter pri každom tankovaní.
VYUŽITE RAD VÝHOD, KTORÉ VAŠEJ SPOLOČNOSTI PRINESIE PALIVOVÁ KARTA SHELL CARD!
ROZSIAHLA SIEŤ STANÍC

S palivovou kartou Shell Card môžete tankovať na viac ako 90 čerpacích staniciach po celom Slovensku – a v Európe dokonca na 38 000 staniciach.

POHONNÉ HMOTY V KVALITE FORMULE 1

Kvalitné palivá značky Shell pomáhajú chrániť motor vášho vozidla a dodávajú mu ešte väčší výkon.

ŠPECIÁLNE VÝHODY A AKCIOVÉ PONUKY

S palivovou kartou Shell Card môžete využívať nielen špeciálne výhody, ale aj rôzne aktuálne akcie.

VÝNIMOČNÉ SLUŽBY

Prísľub prvotriednej kvality služieb značky Shell vychádza zo skúseností a maximálneho dôrazu na spokojnosť zákazníka.

PALIVOVÁ KARTA NA MIERU

Nastavte si parametre svojej palivovej karty Shell Card presne podľa individuálnych požiadaviek vašej spoločnosti.

NASTAVTE SI PALIVOVÚ KARTU SHELL CARD NA MIERU

Naše palivové karty Shell Card vám ponúkajú individuálne riešenia pre vašich vodičov.
Ľahko si zvolíte, ako si želáte svoju novú palivovú kartu Shell Card používať. Tento proces môžete podľa potreby opakovať a pridať všetky karty, ktoré pre svoj vozový park potrebujete, do nákupného košíka.

NA AKÉ ÚHRADY SI ŽELÁTE SVOJU PALIVOVÚ KARTU POUŽÍVAŤ?
KDE SI ŽELÁTE SVOJU PALIVOVÚ KARTU POUŽÍVAŤ?

SLUŽBY PRE NAŠICH ZÁKAZNÍKOV

Ako používateľ palivovej karty Shell Card môžete využívať rad služieb, ktoré sú súčasťou základnej ponuky:

VYHĽADÁVAČ ČERPACÍCH STANÍC OD SPOLOČNOSTI FLEETCOR VÁM ZOBRAZÍ VŠETKY STANICE ZNAČKY SHELL AJ PARTNERSKÉ STANICE PO CELEJ EURÓPE

Táto online mapa vám umožní vyhľadať najbližšie čerpacie stanice, kde možno použiť vašu palivovú kartu Shell Card. Môžete si tak lepšie naplánovať a optimalizovať svoju trasu. Ihneď zistíte, ktoré stanice akceptujú vašu kartu, a získate informácie o adrese a telefónnom čísle, sortimente pohonných hmôt a otváracej dobe.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY O PALIVOVEJ KARTE SHELL CARD OD SPOLOČNOSTI FLEETCOR

Palivová karta Shell Card National platí len v krajine, v ktorej ste si ju objednali. Ak si teda kartu Shell Card National objednáte z Slovenska, môžete tankovať na všetkých čerpacích staniciach značky Shell a tiež na všetkých partnerských staniciach po celom Slovensku.

S palivovou kartou Shell Card International môžete platiť vo viac ako v 31 krajinách Európy.

S palivovou kartou Shell Card Single môžete tankovať len na čerpacích staniciach značky Shell. Preto väčšina našich zákazníkov volí kartu Shell Card Multi, s ktorou je možné platiť aj v rámci siete našich partnerov.

Ako zákazník spoločnosti FLEETCOR sa môžete pri nastavovaní parametrov svojich kariet rozhodnúť, či si želáte používať karty Shell Card vnútroštátne, alebo medzinárodne, a tiež či si želáte využívať aj partnerskú sieť, alebo nie. FLEETCOR vám ponúka možnosť upraviť si každú kartu individuálne na mieru vašej spoločnosti. Okrem toho si tiež môžete zvoliť PIN kód k svojej palivovej karte.

Okrem pohonných hmôt môžete svoju palivovú kartu Shell používať tiež na nákup ostatného automobilového sortimentu a služieb, ako je napríklad umývačka, oleje či mazivá, a tiež s ňou hradiť súvisiace poplatky vrátane mýta za prejazd tunelmi či mostami.

Jednoducho kliknite sem a objednajte si kartu priamo prostredníctvom nášho online objednávkového systému.

Ak by ste sa najprv radi poradili, pracovníci nášho zákazníckeho servisu sú vám k dispozícii od pondelka do piatku, vždy od 8:00 do 17:00 na telefónnom čísle +421 233 527874. Alebo nám môžete zaslať e-mail na adresu zakaznickyservis@fleetcor.sk. Kontaktná osoba z našej spoločnosti sa s vami spojí hneď, ako to bude možné. .

Áno, s palivovou kartou môžete hradiť aj ostatné automobilové produkty a služby, ako je napríklad umývačka alebo mazacie oleje. Pri objednávke jednoducho nastavíte, ktoré karty sa môžu použiť aj na úhradu takýchto doplnkových služieb.

UNSERE AD-ONS UND TOOLS

Als FLEETCOR-Kunde können Sie von vielen Dienstleistungen profitieren, die wir unseren Kunden entweder inklusive oder optional anbieten.

Für unsere Tankkartenkunden stehen alle Dienstleistungen zur Verfügung, die entweder FLEETCOR- oder tankkartenbezogen sind. Mehr dazu erfahren Sie hier:

01

S našou jednoduchou aplikáciou Smart Navigator môžete dohliadať na svoj vozový park aj na mobilných zariadeniach a tiež kedykoľvek vyhľadať čerpaciu…

02

Karta ClubSmart ideálne dopĺňa vašu palivovú kartu Shell Card ako bonusová karta, s ktorou môžete získať skvelé odmeny len tým, že budete tankovať.

03

Aby ste mali vždy k dispozícii všetky potrebné informácie, poskytujeme vám prístup do samoobslužného portálu, kde môžete sledovať a upravovať všetky…

04

Leží vám na srdci životné prostredie? Nám tiež. Preto vám ponúkame možnosť prispieť k zníženiu emisií CO2 vyprodukovaných vaším vozovým parkom.

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA? - NECHAJTE NÁM SVOJ KONTAKT A MY SA VÁM OZVEME

Radi by ste sa dozvedeli viac o nás a našich produktoch a službách? Pracovníci nášho zákazníckeho servisu vás kontaktujú s konkrétnou ponukou priamo pre vás.

Zvoľte si spôsob, ktorý je pre vás najpohodlnejší. Nemáte náladu na otravné melódie a dlhé čakacie doby?

Využite možnosť zanechať nám svoj kontakt a my sa ozveme vám – ušetríte čas aj nervy:

questions bg