Skočiť na hlavný obsah
top

CLUBSMART – BONUS ZA TANKOVANIE

Karta ClubSmart ideálne dopĺňa vašu palivovú kartu Shell Card ako bonusová karta, s ktorou môžete získať skvelé odmeny len tým, že budete tankovať.

 
Ako zákazník spoločnosti FLEETCOR máte exkluzívnu príležitosť objednať si kartu ClubSmart a využívať bezplatný bonusový program nášho partnera, spoločnosti Shell. Túto kartu vám poskytneme úplne zadarmo a spolu s ňou aj veľa výhod!
Prijmite naše poďakovanie a objednajte si kartu ClubSmart.
Ako získať svoju vlastnú bonusovú kartu:

Ako to funguje

S kartou Shell ClubSmart zbierate vy a vaši vodiči body pri každom tankovaní. Získate jeden bod za každý liter štandardných pohonných hmôt a dokonca 5 bodov za každý liter palív V-Power. Body si následne môžete vymeniť za odmeny, medzi ktorými nájdete napríklad vouchery, autodoplnky, kozmetické či wellness výrobky a ďalšie.

Ak sa chcete zapojiť do tohto úplne bezplatného bonusového programu pre spoločnosť i vodičov, postupujte nasledovne:

 • STAŇTE SA ČLENOM PROGRAMU SHELL CLUBSMART
  Registrujte sa online.
  Potvrďte svoju e-mailovú adresu.
  Prihláste sa do aplikácie Shell pomocou čísla svojej karty alebo predložte kartu Shell ClubSmart pri platení pri pokladni.
   
 • AKO ZÍSKAŤ VÝHODY
  Stačí natankovať, ukázať vašu kartu pri pokladni a pracovník čerpacej stanice automaticky pripíše body na váš účet.
 • ODMENÍ SA
  Jednoducho si vyberte odmenu, za ktorú si želáte uplatniť svoje body, a spoločnosť Shell vám ju zadarmo zašle. Alebo si vymeňte body za vybrané položky priamo v obchode.
   

Radi by ste mali svoju vlastnú kartu ClubSmart, ale zatiaľ nie ste držiteľom palivovej karty Shell Card?
Môžete to hneď napraviť – svoju kartu Shell Card si jednoducho objednáte tu a potom vás už čakajú len skvelé výhody tohto vernostného programu.

 

KOMPENZÁCIA CO2 S PROGRAMOM CLEAN ADVANTAGE

Leží vám na srdci životné prostredie? Nám tiež. Preto vám ponúkame možnosť prispieť k zníženiu emisií CO2 vyprodukovaných vaším vozovým parkom.

ONLINE PORTÁL MyFLEETCOR

Aby ste mali vždy k dispozícii všetky potrebné informácie, poskytujeme vám prístup do samoobslužného portálu, kde môžete sledovať a upravovať všetky dáta transparentne a v reálnom čase a zároveň mať neustále pod kontrolou pohyby na vašich kartách.

APLIKÁCIA FLEETCOR PRE POUŽÍVATEĽOV PALIVOVÝCH KARIET

S našou jednoduchou aplikáciou Smart Navigator môžete dohliadať na svoj vozový park aj na mobilných zariadeniach a tiež kedykoľvek vyhľadať čerpaciu stanicu vo svojej blízkosti.

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA? - NECHAJTE NÁM SVOJ KONTAKT A MY SA VÁM OZVEME

Radi by ste sa dozvedeli viac o nás a našich produktoch a službách? Pracovníci nášho zákazníckeho servisu vás kontaktujú s konkrétnou ponukou priamo pre vás.

Zvoľte si spôsob, ktorý je pre vás najpohodlnejší. Nemáte náladu na otravné melódie a dlhé čakacie doby?

Využite možnosť zanechať nám svoj kontakt a my sa ozveme vám – ušetríte čas aj nervy:

questions bg