Skočiť na hlavný obsah
top

Mobilná aplikácia Smart Navigator od FLEETCOR v App Store a na Google Play

Mobilná aplikácia Smart Navigator od FLEETCOR  v App Store a na Google Play
Mobilná aplikácia Smart Navigator od FLEETCOR v App Store a na Google Play

Radi by sme vám predstavili vynovenú verziu aplikácie Smart Navigator, ktorá slúži na vyhľadávanie čerpacích staníc! Vylepšili sme ju, aby bola pre užívateľov čo najjednoduchšia a najpohodlnejšia.

 

Stiahnite si ju na svoj mobil a užívajte si všetky výhody novej verzie aplikácie Smart Navigator od FLEETCOR. Medzi všetkými funkciami a vylepšeniami nájdete aj tieto:

 

  • Aplikácia na vyhľadávanie čerpacích staníc je teraz k dispozícii vo viacerých jazykoch, vrátane angličtiny, slovenčiny, češtiny, nemčiny, holandštiny, francúzštiny, poľštiny, maďarčiny a taliančiny.
  • Pridali sme nové Shell čerpacie stanice v nasledujúcich štátoch: Slovensko, Česká republika, Taliansko, Nemecko, Holandsko, Francúzsko, Poľsko, Rakúsko, Maďarsko, Švajčiarsko, Belgicko, Luxembursko.
  • Zaraďte si čerpacie stanice medzi obľúbené. Vyhľadajte si čerpacie stanice v priebehu okamihu.
  • Vyhnite sa dopravným zápcham a využite možnosť naplánovať si najpohodlnejšiu cestu. Naplánujte si trasu, nestrácajte čas v zápchach a ušetrite za pohonné hmoty.
  • Bola pridaná funkcia “Cesta k najbližšej čerpacej stanici”. Už nikdy neostanete niekde stáť bez paliva.
  • Pridali sme aj rôzne možnosti filtrovať služby, akceptované typy kariet, atď. Vďaka tomu vždy budete vedieť, aké služby sú vám k dispozícii. Táto funkcia sa hodí hlavne v núdzových situáciách, keď ľudia hľadajú toaletu alebo servis, kde si môžu dať opraviť auto.
  • Skvelý vzhľad a dizajn. Aplikácia je veľmi pohodlná.

 

Aplikácia Smart Navigator poskytuje užívateľom prístup k veľkej medzinárodnej sieti čerpacích staníc, ktoré akceptujú Shell palivové karty a zároveň ponúkajú doplnkové služby. Takéto služby pomáhajú ľuďom a firmám robiť si evidenciu, spravovať doklady a mať kontrolu nad svojimi nákladmi.

 

Prajeme vám bezpečnú jazdu!

 

NOVINKY OD SPOLOČNOSTI FLEETCOR
– BUĎTE V OBRAZE

Mobilná aplikácia Smart Navigator od FLEETCOR v App Store a na Google Play

Nainštalujte si novú inteligentnú aplikáciu Smart Navigator App. Naša nová mobilná aplikácia Smart Navigator App vám pomôže naplánovať a optimalizovať trasu a nájsť najbližšiu čerpaciu stanicu Shell. S pomocou Smart Navigator App nájdete aktuálne informácie o druhoch paliva, tovaroch a službách na čerpacej stanici Shell a ich partneroch. Znížte si náklady na pohonné hmoty vďaka optimalizácii trás a zľavy na palivá z FLEETCOR!

Viac informácií

Bez ohľadu na to odkiaľ - i naďalej Vás podporujeme!

Držíme spolu. FLEETCOR je tu stále pre Vás! Naše služby sú plne funkčné a naďalej Vás podporujeme. Súčasná krízová situácia si od každého z nás vyžaduje maximum. Preukázanie súdržnosti a vytrvalosti nikdy nebolo dôležitejšie ako v súčasnej situácii. Preto sa Vám snažíme naďalej pomáhať a naše služby sú plne funkčné.

Viac informácií
bg

FLEETCOR - riešenie pre vašu spoločnosť

Máte záujem o naše produkty? Objednajte si kartu Shell a vyberte vhodné riešenie pre váš vozový park ešte dnes!

Vyplňte krátky kontaktný formulár a vyberte si čas, ktorý vám vyhovuje. Zavoláme vám späť čo najskôr./p>

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA? - NECHAJTE NÁM SVOJ KONTAKT A MY SA VÁM OZVEME

Radi by ste sa dozvedeli viac o nás a našich produktoch a službách? Pracovníci nášho zákazníckeho servisu vás kontaktujú s konkrétnou ponukou priamo pre vás.

Zvoľte si spôsob, ktorý je pre vás najpohodlnejší. Nemáte náladu na otravné melódie a dlhé čakacie doby?

Využite možnosť zanechať nám svoj kontakt a my sa ozveme vám – ušetríte čas aj nervy: